LIITUMINE      UUDISED      AJAKIRI      KOSSUBÖRS      GALERII      VIDEOD      ÕPIME
    Registreeru kasutajaks » Kontaktid »     Reklaami mõõdud ja hinnakiri »    
 
Maakonna meistrite mõõduvõtt ajakava/tulemused
02.09.2014

Osalejad:

  • Bauschmidt/BC Kiviõli (Tallinna Kossuliiga 2.)
  • BC Rapla Team (Raplamaa 3.)
  • KK Askus (Hiiumaa 2.)
  • Kohtla-Järve KK HITO (Ida-Virumaa)
  • Nõva (Läänemaa)
  • Orissaare Rock (Saaremaa 2.)
  • Parksepa SK/Võru (Võrumaa)
  • Sangaste Spordiklubi (Valgamaa)
  • SK Mooste Mõis (Põlvamaa)
  • SK Torma Sport (Jõgevamaa)
  • Termeco/Nõo (Tartumaa 2.)
  • Väike-Maarja Päästekool (Lääne-Virumaa)

A alagrupp
   

  1. Ida-Virumaa
  2. Tartumaa
  3. Saaremaa
  4. Raplamaa
  5. Põlvamaa
  6. Lääne-Virumaa

B alagrupp

  1. Jõgevamaa
  2. Läänemaa
  3. Tallinna Kossuliiga
  4. Võrumaa
  5. Valgamaa
  6. Hiiumaa

 

Laupäev 6.09
Jõhvi Spordihall I väljak
1 13:00 Lääne-Virumaa Ida-Virumaa  27 : 43
2 13:40 Põlvamaa Tartumaa  32 : 24
3 14:20 Saaremaa Raplamaa  19 : 41
4 15:00 Ida-Virumaa Põlvamaa  40 : 29
5 15:40 Raplamaa Lääne-Virumaa  26 : 35
6 16:20 Tartumaa Saaremaa  44 : 30
7 17:00 Raplamaa Ida-Virumaa  24 : 38
8 17:40 Saaremaa Põlvamaa  23  : 34
9 18:20 Lääne-Virumaa Tartumaa  36 : 40

 

Laupäev 6.09 Jõhvi Spordihall II väljak
10 13:00 Hiiumaa Jõgevamaa  22 : 38
11 13:40 Valgamaa Läänemaa  22 : 33
12 14:20 Tallinna Kossuliiga Võrumaa  27 : 23
13 15:00 Jõgevamaa Valgamaa  35 : 15
14 15:40 Võrumaa Hiiumaa  38 : 32
15 16:20 Läänemaa Tallinna Kossuliiga  30 : 42
16 17:00 Võrumaa Jõgevamaa  30 : 36
17 17:40 Tallinna Kossuliiga Valgamaa  33 : 22
18 18:20 Hiiumaa Läänemaa  24 : 32

 

Pühapäev 7.09 Jõhvi Spordihall I väljak
19 10:00 Ida-Virumaa Saaremaa  29 : 23
20 10:40 Tartumaa Raplamaa  38 : 25
21 11:20 Põlvamaa Lääne-Virumaa  42 : 37 (LA)
22 12:00 Tartumaa Ida-Virumaa  21 : 38
23 12:40 Lääne-Virumaa Saaremaa  51 : 12
24 13:20 Raplamaa Põlvamaa  41 : 23
32 14:00 Raplamaa Valgamaa  48 : 44 (2LA)
34 14:40 Ida-Virumaa Jõgevamaa  34 : 28
36 15:20 Tartumaa Läänemaa  39 : 37
38 16:00 Ida-Virumaa Põlvamaa  51 :36
Pühapäev 7.09 Jõhvi Spordihall II väljak
25 10:00 Jõgevamaa Tallinna Kossuliiga  32 : 35
26 10:40 Läänemaa Võrumaa  36 : 21
27 11:20 Valgamaa Hiiumaa  36 : 22
28 12:00 Läänemaa Jõgevamaa  27 : 40
29 12:40 Hiiumaa Tallinna Kossuliiga  27 : 43
30 13:20 Võrumaa Valgamaa  37 : 26
31 14:00 Saaremaa Hiiumaa  26 : 44
33 14:40 Põlvamaa Tallinna Kossuliiga  46 : 29
35 15:20 Lääne-Virumaa  Võrumaa  43 : 22
37 16:00 Tallinna Kossuliiga  Jõgevamaa  0 : 20

 


 
Kasutaja:
Parool: